فیلم5 ویدیوها

فیلم جیغ ۶ – Scream VI 2023

با زیرنویس فارسی چسبیده داستان فیلم : چهار بازمانده از قتل های زنجیره ای گوست فیس، وودزیورو را پشت سر می گذارند و فصل جدیدی را در نیویورک آغاز می کنند.

فیلم Black Adam 2022

ژانر : اکشن، ماجراجویی – با بازی اسطوره دنیای کشتی کج د راک (دووین جانسون) – خلاصه داستان : در کندک باستان، تث آدام از قدرت مطلق خدایان برخوردار بود. پس از استفاده از این قدرت ها برای انتقام، او به زندان افتاد و تبدیل به بلک آدام شد. نزدیک به ۵۰۰۰ سال می گذرد […]

فیلم Troll 2022

ژانر : تخیلی – خلاصه داستان : هنگامی که یک ترول باستانی در یک کوه نروژی از خواب بیدار می شود، گروهی از قهرمانان باید دور هم جمع شوند تا مانع از ایجاد ویرانی مرگبار آن شوند.

فیلم The Stranger 2022

ژانر : جنایی، درام – خلاصه داستان : مارک، یک پلیس مخفی، در تلاش برای جلب اعتماد و گرفتن اعتراف، با هنری، یک مظنون به قتل، رابطه شدید و صمیمی برقرار می کند و در این روند جان هر دوی آنها را به خطر می اندازد.

فیلم Barbarian 2022

ژانر: دلهره آور، رازآلودخلاصه داستان : یک زن جوان متوجه می شود خانه اجاره ای که رزرو کرده است قبلاً توسط یک غریبه اشغال شده است. او تصمیم می گیرد شب را بگذراند اما به زودی متوجه می شود که وقایع بسیار ترسناکی در حال اتفاق افتادن است…